ΥΣΜΑ |  ΕΣΜΑ | 
Προσωπικό της Ύσμα | 

Προσωπικό


Διευθύντρια: Β. Ελευθερίου, αρχιτέκτων

ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ

ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ

Προϊστάμενος: Ρ. Χριστοδουλοπούλου, αρχιτέκτων μηχανικός

Αρχιτέκτονες: Λ. Λαμπρινού, Β. Μανιδάκη, Α. Παπανδρόπουλος, Κ. Σκαρής 

Πολιτικοί Μηχανικοί: Α. Βρούβα, Ι. Κοντέας, Λ. Παλαιολόγος, Στ. Σουρτζή, Ε. Ταβουκτσή

Σχεδιαστές: Μ. Καφούρου, Π. Κοκκινάκης

Γραφίστας: Α. Πυτιρίγκα

Επικεφαλής συνεργείου: Γ. Αγγελόπουλος, Σ. Καρδάμης

Μαρμαροτεχνίτες: Σ. Αγγελόπουλος, Ε. Αλεξιάδης, Γ. Αναστασιάδης, Μ. Αρμάος, Γ. Βασιλείου, Β. Βελωνάς, Ι.Π. Βλατή, Δ. Γαβαλάς,

Π. Γαβριήλ, Μ. Γάσπαρης, Θ. Γρέκας, Π. Δαλιάνη, Δ. Ζέρβας, Η. Κωνσταντινόπουλος, Δ. Κώστας, Θ. Μπουγέλης, Κ. Ξυπολιτίδης, Ν. Περαντάκος, Ι. Περράκης, Σ. Πιτσόλης, Π. Πραβήτας, Γ. Σκαλκώτος, Μ. Τζανουλίνος,

Χ. Τσιμπουρλάς, Α. Φώσκολος, Ε. Χατζής, Ι. Χίου, Α. Χουσάκος, Α. Ψιλόπουλος

Εκμαγείς: Μ. Τζιούμας

Εργατοτεχνίτες: Ν. Βαϊλακάκης, Ε. Γούσης, Π. Δεδεβέσης, Μ. Ζέρβος, Α. Θεοδωρίδης, Θ. Καράμπελας, Π. Μαράτος Δ. Μετεντζίδης,

Γ. Σαμαράς, Β. Σφουγγάτου, Ν. Τακούλης, Β. Τζιώλος, Ν. Τσούπρος, Σ. Χατζής, Β. Κοκκαλιάρης

Χειριστής παντογράφου: Χ. Μπαζάκος

Χειριστές γερανών: Γ. Κολωνιάρης, Κ. Ραχούτης


ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ ΠΡΟΠΥΛΑΙΩΝ

Προϊστάμενος: Δ. Μιχαλοπούλου, πολιτικός μηχανικός

Αρχιτέκτονες: Κ. Καρανάσος, Κ. Μαμαλούγκας

Πολιτικοί Μηχανικοί: Β. Παπαβασιλείου

Σχεδιαστές: Π. Μουτοπούλου, Ι. Τριχάκης

Μαρμαροτεχνίτες: Γ. Αλεξανδρίδης, Δ. Βαγιανός, Γ. Βασδέκης, Ρ. Βιδάλης, Π. Γεωργόπουλος,

Δ. Γρηγορόπουλος, Γ. Δεσύπρης, Γ. Καγιώργης, Α. Κλάδιος, Ι. Κλάδιος, Μ. Μπον, Κ. Ντάλλας, Ι. Παλαμάρης, E. Πανόπουλος,

Ν. Σαμψών, Ε. Σκαρής, Ι. Τζανάκης, Μ. Τουφεκλής

Εργατοτεχνίτες: Γ. Αλβανός, Φ. Βλαχογιάννης, Α. Δάμης, Χ. Δαμίγος, Ι. Μωραΐτης, Β. Τσιτσιμπάκος, Γ. Χαλδαίος

Χειριστής ανυψωτικών μηχανημάτων: Χ. Μπάρμπας

 

ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ, ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗΣ ΤΩΝ ΔΙΑΣΠΑΡΤΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΜΕΛΩΝ

Προϊσταμένη: Ε. Σιουμπάρα, αρχαιολόγος

Σχεδιάστρια: Ε. Ταγαρίδη

Εργατοτεχνίτες: Δ. Βουζιούρης, Δ. Κούβας, Κ. Τσιφλάς

Μαρμαροτεχνίτες: Λ. Ζαχαρόπουλος, Κ. Τσιριντουλάκης


ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ

Προϊσταμένη: Ε. Αγγελακοπούλου, χημικός μηχανικός

Υπεύθυνη συνεργείου Παρθενώνος: Α. Πάνου, συντηρήτρια

Υπεύθυνη συνεργείου ναού Αθηνάς Νίκης: Α. Τσιμερέκη, συντηρήτρια

Υπεύθυνη συνεργείου Ερεχθείου: Γ. Φραντζή, συντηρήτρια

Υπεύθυνη συνεργείου Προπυλαίων: Αικ. Φραντζικινάκη, συντηρήτρια

Συντηρητές: Π. Βλαχούλη, Σ. Γαβριηλίδου, Ι.-Π. Κοτσιφάκος, Ε. Κουτσουράκη, Χ. Λασκαρίδης,

Α. Μαριδάκη, Α. Μπιζίμη, Μ. Παγκάλου, Α. Σωτηρόπουλος, Ε. Τάκου, Ε. Φραγκιαδάκη, Α. Χατζηπαππά

Τεχνικοί Συντήρησης: Ν. Γεωργίου, Ε. Δρακοπούλου, Μ. Πετράκη, Λ. Στεφανιώτης, Ε. Τζεμπελίκος 

Μαρμαροτεχνίτες: Κ. Δημόπουλος, Α. Κλάδιος, Κ. Μελάς, Λ. Μιχαλάκος, Ι. Σκαλκώτος, Χ. Χριστοπούλου

Ζωγράφος: Δ. Χαμοπούλου


ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

Υπεύθυνος γραφείου: Δ. Ζώης, ηλεκτρολόγος μηχανικός

Ηλεκτρολόγος: Σ. Νικολόπουλος, Ι. Βουγιουκλής

Υδραυλικός: Ι. Κρητικός

Εργατοτεχνίτες: Χ. Αμοριανός, Ι. Δαφούλης, Π. Λάλλος, Π. Νιαούρης, Μ. Σιγάλας

 
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΚΜΑΓΕΙΩΝ

Εκμαγείς: Γ. Αργύρης, Θ. Καγιώργης, Γ. Λιακόπουλος, Α. Μπαϊμπάς


ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗΣ

Προϊσταμένη: Ε. Λεμπιδάκη, αρχαιολόγος

Αρχαιολόγοι: Ε. Καρακίτσου, Μ. Κατσιάνης, Κ. Κουτσαδέλης, E. Μιμίδου, Ε. Πετροπούλου, Α. Σοφού

Πληροφορικός: Γ. Αλεξόπουλος

Διοικητικός υπάλληλος ΠΕ: Σ. Τυροπώλης


ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Προϊσταμένη: Ε. Καϊμάρα, αρχαιολόγος
Αρχαιολόγος: A. Λεοντή, Σ. Παράσχου

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΑΠΟΤΥΠΩΣΕΩΝ
Δ. Μαυρομάτη, Τοπογράφος Μηχανικός

Η. Καλησπεράκης, Τοπογράφος Μηχανικός

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
Τ. Σουβλάκης, Φωτογράφος

ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ

Yπεύθυνη Γραμματείας: Χ. Παπανικολάου, διοικητικός

Διοικητικοί υπάλληλοι: Ε. Κάτρη, Π. Κωνσταντόπουλος

Καθαριότητα: Ν. Νικολόπουλος

 

ΓΡΑΦΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Προϊστάμενος: Π. Κατσιμίχας, διοικητικός ΠΕ

Διοικητικοί υπάλληλοι ΠΕ: Μ. Μούζουρα, Ε. Σουλάκου

Χειριστές Η/Υ: Α. Καπάλου, Α. Μοσχούρης

 

ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ

Προϊσταμένη: Π. Καραμπέτσου, διοικητικός

Μηχανικός ΤΕ: Η. Ζυγούρας

Σχεδιαστής: Α. Αναγνώστου

2011 ΥΣΜΑ
ΥΣΜΑ
Copyright © ΥΣΜΑ 2011. All rights reserved.
Powered by orbitlab